Wynajem hal namiotowych

Pytania jakie powinieneś zadać wypożyczalni namiotów, wynajmując namiot na przyjęcie weselne

Szukając namiotu na przyjęcie weselne, chcesz odpowiednio poznać wszystkie specyfikacje i ograniczenia miejsca, aby nie było żadnych niespodzianek w dniu ślubu. Również chcesz wcześniej poprosić o wizualizację, aby wiedzieć, że otrzymujesz dokładnie to, o co prosisz. Oto lista ważnych pytań, które należy zadać podczas spotkania z przedstawicielem wypożyczalni namiotów.

Jaki jest rozkład łącznych kosztów? Powinna to być lista z wyszczególnieniem, która obejmuje opłaty za dostawę, podatki, opłaty instalacyjne i koszty awarii, oświetlenie i inne opłaty za wynajem itp.

Jaka jest polityka płatności?

Musisz dowiedzieć się czy wpłacasz zaliczkę, jakie są ceny namiotów czy zależne są od modelu, wielkości.

Jakie są zasady anulowania i zwrotu pieniędzy?

Musisz wiedzieć do kiedy możesz anulować zamówienie otrzymując zwrot wpłaconej należności.

Czy posiadasz dowód ubezpieczenia od odpowiedzialności?

Czy będę potrzebować pozwolenia lub czy Twoja firma będzie obsługiwać pozwolenie na namiot? (Zwykle wypożyczalnia z pełnym zakresem usług obsługuje zezwolenia).

Ile czasu potrzebujesz na montaż i demontaż?

Pierwsze pytanie nasuwa się czy firma posiada specjalistów, którzy za odpowiednią opłatą ustawiają namiot i składają go.

Czy oświetlenie muszę zorganizować sam, czy firma wypożycza je?

Mając namiot ogrodowy musisz mieć jeszcze jego oświetlenie. Jest to o tyle istotne, że musisz wiedzieć, czy będziesz musiała je wypożyczyć od innej firmy, czy ta firma wypożycza je. Jeżeli tak to za ile.

Czy będę potrzebował ogrzewania i / lub klimatyzacji?

Lata bywają upalne, być może musisz mieć klimatyzację, warto wtedy zapytać czy firma również dysponuje klimatyzatorami. Ile kosztuje ich wypożyczenie

Czy w cenie jest podłoże, a jeżeli tak, jakie są dodatkowe koszty i czas ich zainstalowania?

Niektóre firmy dysponują wypożyczaniem podłoża do namiotów. Na takim utwardzonym podłożu możesz zainstalować parkiet taneczny. Można o niego również zapytać firmę.

Czy dostawa i odbiór są dodatkowo płatne?

Niekiedy w cenie wliczony jest dowóz do 20 km, jednak jeżeli odległość jest większa być może będzie trzeba dopłacić.